Mozzik takohet me vajzën e tij për herë të parë pas dedikimit emocionues për të

Mozzik është takuar me vajzën e tij për herë të parë pas publikimit të këngës ‘Të dua’.

Këtë këngë Mozzik ia publikoi vajzës së tij, Hanës, dedikim ky që ishte prekës.

Në videon e publikuar në llogarinë e Instagram të Mozzik shihet së bashku me Hanën duke bërë një bashkëbisedim.

Hana është vajza e këngëtarit Mozzik dhe këngëtares Loredana.

Çifti tash e një kohë janë ndarë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOZZIK (@mozzik)