Ndodh më në fund, Donaldi e puth Beatrixën në buzë

Donaldi dhe Beatrixa minuta më parë janë shfaqur tejet të afruar me njëri-tjetrin.

Dyshja e cila ka tri ditë që kanë shprehur pëlqimin mes vete, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Derisa po rrinin në dhomën e gjumit, Donaldi i afrohet Beatrixës, teksa prek buzët e saj me të tijat.

Mirëpo, nuk zgjat shumë dhe prova javore ua prish këtë moment atyre.

Derisa puthja e tyre e parë erdhi te krevati i Donaldit, kur të dy ishin shtrirë pranë njëri-tjetrit.

Kujtojmë se kjo puthje mes tyre vie tri javë pasi Donaldi i dërgoi varësen Bora Zemanit në 3 vjetorin e njohjes së tyre./Reporteri.net/