Në rrugët e Los Angeles, Kida pozon vetëm në sytjena

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është duke qëndruar në Los Angeles.


Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, edhe nga atje Kida nuk u ndal duke postuar fotografi nga më të ndryshmet.

Së fundi, ajo ka sjell një imazh ku shihet në rrugët e Los Angeles e veshur vetëm në sytjena.

Ky imazh u pëlqye dhe u komentua mjaft shumë nga ndjekësit e këngëtares.