Nënë e një vajze, por me forma perfekte! Nora Istrefi sjell poza joshëse në bikine

Ajo padyshim është një nga këngëtaret me format më të përsosura.


Edhe pse nënë e një vajze, Nora Istrefi gjithmonë është përkujdesur për linjat e saj trupore, duke i dedikuar një kohë të veçantë edhe palestrës, shkruan Reporteri.net.

Duke qenë se tanimë sezoni veror ka filluar, edhe këngëtarja po realizon set fotosh në bikini të cilat po i publikon edhe për ndjekësit e shumtë që posedon në rrjete sociale.

Me bikine ngjyrë ari, e shtrirë, Nora Istrefi ka marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale.

Në muzikë, ajo sapo ka lansuar projektin e fundit me titull “Ay Caramba” në bashkëpunim me Gjikon dhe Melinda Ademin e cila deri tani numëron mbi gjashtë milionë shikime në Youtube.

/Repoteri.net/