Nesër largohet nga emisioni konkurrentja e Përputhen?

Gjatë emisionit të Për’puthen ditën e djeshme Sara ka debatuar ashpër me Jasminen pas takimit të saj me Andin, madje shoqëria mes tyre është prishur pasi ishte Sara ajo që akuzoi Jasminen se ishte zhveshur dhe ishte përqafuar në të njëjtën dhomë me Atdheun.


Ndërsa mediat në Shqipëri kanë raportuar se Sara ka vendosur të largohet nga “Për’puthen”, dhe shkak për këtë është bërë sherri me produksionin, për të cilin ende nuk dihen arsyet.

Madje, ajo ka hequr edhe emisionin nga biografia e llogarisë personale në rrjetin social “Instagram”, të cilin e kanë pothuajse të gjithë konkurrentët.

Ishte Sara ajo që shprehu pëlqimin për konkurrentin nga Gjakova me të cilin ka dhuruar edhe puthje, por duket se këtë rrugëtim ajo po e ndërprenë pas 2 jave pjesëmarrje.