Nga pushimet në Turqi, Dafina Zeqiri dhe Dj Geek me foto private

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediet rozë.


Ajo dhe i dashuri i saj, Dj Geek, kanë filluar pushimet e tyre në Turqi, shkruan GazetaBlic.

Nga atje nuk kanë të ndalura pozat dhe momentet më të bukura që po kalojnë në krahët e njëri-tjetrit.Dafina shihet se është mjaft e dashuruar, kështu duke i bërë dedikime pa ndal të dashurit.

Ndryshe, Dafina Zeqiri është duke shijuar suksesin e këngës së fundit “Pa ty” e cila arriti për një kohë të shkurt të bëhet hit i vërtetë.