Një muaj pas lindjes, Klea Huta përlot me fjalët për djalin

Klea Huta po shijon mëmësinë.


Klea Huta dhe Elgit Doda një muaj më parë janë bërë prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Moderatorja solli në jetë një djalë, të cilin vendosën ta pagëzojnë, Krid, ndërsa së fundi zgjodhi fjalët më të ëmbla për të.

“O Krid i mamit, sot nje muaj erdhe ne jete dhe na e ndryshove ate pergjithmone, kryevpra jone. Nuk me besohet qe te mbaj ne krahe e kujdesem per ty prej nje muaj! Ti je i vogel e nuk kupton gje, po mami ka shume lumturi qe do ta ndaje me te gjithe i vogli im, dora ime e vogel, era ime e mire! Edhe 100 vite o jete e imja! Te dua mam!”, ka shkruar ajo.

/Reporteri.net/