Njihuni me vëllain e Rita Orës, ai është pak aktiv në rrjetet sociale

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Rita Ora, njihet për afërsinë që ka me familjarët e saj. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo shumë shpesh publikon fotografi me ta.


Më së shumti fotografi publikon me nënën e saj, Verën dhe motrën, Elenën.

Por, nuk mungojnë as fotografitë e saj me babanë, Besnikun dhe vëllain, Donin.

Por, ky i fundit nuk është se është edhe shumë aktiv në rrjete sociale dhe kjo është arsyeja që pak kush e njeh.

E pavarësisht se poston rrallë nëpër rrjete sociale, ai gjithmonë e mbështet Ritën kur publikon projekte të reja.

Doni numëron rreth 10 mijë ndjekës në Instagram, derisa shumicën e fotografive që i ka të publikuara janë me familjarët.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Don Ora (@thereal_donora)