“No filter needed” – Oriola Marashi shfaqet ‘topless’ në Ksamil

Njëra nga modelet më të njohura kohëve të fundit është padyshim Oriola Marashi.


Përpos që ka kapur majat e modelingut duke u bërë pjesë e brendit të famshëm “Guess”, ajo nuk i lë anash as postimet provokuese në Instagram.

Sot ajo është shfaqur me bikini por në pjesën e naltme ajo ka vendosur të shfaqet ‘topless’ duke u mbuluar kështu një pjesë të saj me një peshqirit.

Nuk është hera e parë që ajo provokon në këtë formë pasi që bujë bëri edhe nga sfilada në një pistë mode në bikine dhe të lë përshtypjen e një dive të vërtetë në skenë.

 

View this post on Instagram

 

No filter, my beautiful ALBANIAAAAAA ❤️

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on