Nuk do të besoni sa milionë klikime ka arritur hiti i Dhurata Dorës me algjerianin ende pa i bërë 24 orë

Këngëtarja kosovare, Dhurata Dora dje lansoi projektin e ri në bashkëpunim me reperin algjerian, Soolking.


Kënga “Zemër” ende pa i bërë 24 orë është shndërruar në një super hit.

“Zemër” ka 20 orë që është lansuar dhe ka arritur të grumbullojë afër 3 milionë shikime.

Përveç në trojet shqiptare, kënga po dëgjohet shumë edhe në Evropë.