Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Ish-konkurrentët e Për’puthen, Melisa dhe Andi tashmë janë duke e shijuar lidhjen e tyre, pa e mbajtur të fshehtë


Dje ata u përplasen në studio me ish-konkurenten e Përputhen, Shqipe Hysenajn, e cila akuzoi Melisën se gjithçka e ka bërë për klikime.

Mirëpo, çifti ua kanë mbyllur gojën të gjithëve, duke shkëmbyer një puthje të zjarrtë në mes të studios.

Puthja është shoqëruar me duartrokitje të shumta në studio.