Nuk iu bën përshtypje skandali, Mozzik e Loredana u këndojnë milionave

Reperi kosovar, Mozzik ditëve të fundit ka qenë më se i komentuar në mediat rozë, jo vetëm brenda vetit, por edhe në Zvicër.


Skandali i bashkëshortes së tij, Loredana që dyshohet se mashtroi një çift zviceran, e ka përfshirë edhe vet reperin.

Derisa flitej për pasurinë e dyshimtë të çiftit, Mozzik po sjellë një këngë që i dedikohet pikërisht milionave.

Reperi ka postuar një fotografi me një artist të ri që ka emrin Dardan dhe me Loredanën. Kënga mbanë titullin “Milly Milly”.