Nusja e Daut Haradinajt tregon trupin peshk në fustanin e zi me xixa

Lola po merr vëmendje.


Bashkëshortja e politikanit kosovare Daut Haradinajt thuajse çdo ditë zë hapësirë në mediat rozë.

Kjo jo rastësisht pasi që Lola me sharmin që ka, ka bërë që ndjekësit ta përcjellin jetën e saj të cilën e tregon jo pak në rrjetet sociale.

Hiç më larg se në intervistën e fundit Lola ka treguar se hoqi dorë nga këndimi vetëm për hir të Dautit.

Ndërkoë që bukuroshja sot ka publikuar një foto në të cilën u shfaq në një fustan të zi me shkëlqim duke theksuar dukshëm linjat trupore.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lola Haradinaj (@lolaharadinaj)

Theksojmë se Lola dhe Dauti janë prindër të dy fëmijëve.