Oriola Marashit po i ec mbarë puna edhe pa Noizyn

Modelja Oriola Marashi siç duket fare nuk po e çan kokën pas ndajres nga grupi OTR dhe ish-miku i saj reperi Noizy, shkruan Reporteri.net.


Ajo është lajmëruar nga Zvicra ku ka treguar se po vazhdon punën dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Oriola përmes Instagramit, ka treguar se ndodhet në Lugano ku shkruan se sapo ka mbaruar fotosesionin me branin e njohur botëror GUESS.

Ajo edhe ditë më parë ka treguar se gjendet në një nga fotostudiot në Zvicër, por që nuk kishte dhënë më tepër detaje. /Reporteri.net/.