Oriola provokon nga Venezia dhe lë një mesazh…

Oriola Marashi është ndër femrat më seksi në trojet shqiptare.


Modelja bukuroshe që prej largimit nga grupi OTR dhe reperi Noizy po shëtit shtete të ndryshme, shkruan Reporteri.net.

Këtë vikend e ka kaluar në qytetin turistik Venezia të Italisë.

Në një palë komplete të bardhë, dhe gjoksin në “shesh” ajo vije me një fotografi tejet provokuese.

Ndërsa ka lënë dhe një mesazh: “Ju duhet ta mbani zemrën tuaj derisa të hapet”.

Ndërsa komentet nga fansat e saj janë të panumërta. /Reporteri.net/.