Pas 5 vitesh, Gjiko dhe Ermal Fejzullahu kthehen me një tjetër “hajmali”

Pesë vite pas suksesit të këngës “Hajmali”, dy këngëtarët e mirënjohur Ermal Fejzullahu dhe reperi Gjiko sërish do të vijnë me një bashkëpunim.


Edhe sivjet bashkëpunimet në mes të artistëve të zhanreve të ndryshme duke se janë mjaft trendi.

Gazeta Online “Reporteri.net” merr vesh se dy artistët kanë nisur xhirimet e klipit të këngës së re. Klipi siç merr vesh gazeta është duke u xhiruar në Shqipëri dhe pritet që të lansohet brenda pak ditësh.

Kujtojmë se dy këngëtarët kanë qenë aktiv në vazhdimësi. Bashkpunimi i fundit i Gjikos ka qenë me Melinda Ademin kënga ‘BMW’.

Kurse Ermali se fundi e ka publikuar këngën “Para para” me Ghetto Geasy.