Pas lindjes së vajzës, Linda Halimi dhe bashkëshorti i saj bëhen me shtëpi të re

Linda Halimi është bërë me shtëpi të re.


Këngëtarja ka publikuar fotografi të shtëpisë së saj që ajo dhe bashkëshorti, Davon Edwards kanë ndërtuar nga zeroja.

“E ndërtuar nga zero! Perëndia na ka bekuar pafund këtë muaj. Vajza ime Kaimana, bashkëshorti im Davon dhe unë wow. Nuk mund të kërkoja dhurata më të mira për ditëlindje w ♥ w”, ka shkruar ajo në fotografitë e publikuara.

Halimi dhe Edwards ka pak javë që janë bërë prindër për herë të parë, mirëpo komentet negative në rrjete sociale ishin të shumta, e që 90 % prej tyre ishin raciste!