Pasi Loredana konfirmoi ndarjen, shihni çfarë bënë Mozzik

Ditën e sotme Loredana Zefi konfirmoi ndarjen nga Mozzik.


Përmes një shkrimi në Instagram, ajo bëri të ditur se tani është nënë e vetme dhe do të punojë shumë fort pasi tani paratë që do çojë në shtëpi janë të përgjysmuara.

Madje reperja ka bërë publike dhe datat për turin e saj në vitin 2020.

Por, ndryshe nga Loredana, Mozzik deri tani nuk është deklaruar rreth kësaj çështje. Reperi madje vetëm pak minuta më parë në llogarinë e tij në Instagram ka publikuar disa video me fansat e tij në Kosovë, ndërsa janë gëzuar që kanë takuar reperin.

Kujtojmë se Loredana dhe Mozzik kanë një vajzë nga lidhja e tyre disa vjeçare.

Ish çifti i estradës shqiptare, Loredana e Mozzik janë prindër të një vajze e cila quhet Hana.

Kujtojmë që Loredana para një kohe është denoncuar për zhvatje të parave nga një çift i Zvicrës dhe pasi deklaruan për media Mozzik e Loredana aty u duken më afër se kurrë, mirëpo këtë ndarje të tyre pothuajse nuk e kishte pritur askush.

Reporteri.net