Për 52 vjetorin e saj, JLo publikon foto duke u puthur me partnerin Ben Affleck

Thuajse nuk janë ndarë kurrë.


Viti 2021 ishte vit i rikthimit për këngëtaren dhe aktoren e famshme Jeniffer Lopez e cila përfundoi në krahët e ish të dashurit pas ndarjes ng ai fejuari Alex Rodriguez.

Reklamë

JLo dhe Ben Affleck siç shihet gjatë pauzës që kishin e kanë kuptuar më shumë vlerën e njëri-tjetrit, ndaj tani lidhja e tyre është fuqizuar më shumë.

Derisa sot Lopez feston ditëlindjen e 52-të nuk munguan disa imazhe atraktive në bikini duke marrë mjaft vëmendje.

Ndërkohë që nuk mungoi as i dashuri i saj me të cilin shkëmbyen puthje pasionante në jaht.