Për dikë ndarja e Mozzikit me Loredanën ishte tronditëse: “Mos se veç kaj për ta, shumë mërzitshëm jam”

Qytetarët e kanë komentuar ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës.


Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët janë pyetur se çfarë mendojnë për ndarjen e Mozzikut dhe Loredanës, shkruan lajmi.net.

Përgjigjet e tyre ishin nga më të ndryshmet, madje disa prej tyre tregojnë edhe se kush mendojnë se është shkaktar i kësaj ndarjeje.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku mund të mësoni përgjigjet e qytetarëve në “VoxPop”.