Për Halloween du me u veshë si Demi Rose, me i kallë meshkujt

Demi Rose është zhveshur për ‘Halloween’.


Modelja e famshme, Demi Rose, është zhveshur dhe është maskuar me rastin e ‘Halloweenit’.

Ajo i ka publikuar disa foto në Instagram dhe duket tejet joshëse me ngjyrë të kuqe.

Si zakonisht e ka treguar një pjesë të gjoksit ndërsa pjesën tjetër e ka mbuluar. Demi njihet për poza të tilla provokative dhe shpesh herë merr vëmendjen në rrjete sociale me trupin e saj.

 

View this post on Instagram

 

Diabla ? By @annalingis

A post shared by Demi Rose ? (@demirosemawby) on