Përlotet Elita: Është e vështirë ta…

Elita Rudi për herë të parë ka folur për emocionet e të bërit nënë pas ardhjes në jetë të Zërit, e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”.


Elita tregoi se i përkushtohet shumë djalit dhe e ushqen me gji. Gjatë emisionit u transmetua një klip me fotot e vogëlushit dhe Elita u përlot.

“Është e vështirë ta lësh bebin vetëm në muajt e parë”, u shpreh Elita me sytë e mbushur me lot.