Po kthehet seriali më i pëlqyer në Kosovë

Seriali shumë i pëlqyer nga publiku kosovar “Kafeneja Jonë” do të rikthehet sërish në ekranet televizive.


Pas një rikthimi që rezultoi me pauzë vitin e kaluar, përgatitjet për një fillim të ri me sa duket tashmë janë finalizuar, shkruan Reporteri.net.

Kështu të paktën lë të kuptohet një postim i bërë në Instagram nga një nga aktorët i cili ishte pjesë e këtij seriali qysh nga fillimet e tij. Donat Qosja ka postuar një fotografi në llogarinë e tij në Instagram ku ka marrë shumë urime nga fansat e këtij seriali.

Ndryshe seriali “Kafeneja Jonë” viteve të fundit ishte rikthyer dhe pastaj ndaluar disa herë, për shkak, siç kanë deklaruar aktorët mungesës së mjeteve financiare për realizimin e tij./Reporteri.net