Publiku bën zgjedhjen e tij, ky është banori që u eliminua sonte nga Big Brother VIP Albania

Bjordi është konkurrenti i eliminuar sonte nga Big Brother VIP Albania 2, që njëherit humb mundësinë për ta fituar çmimin e madh.

Ai u zgjodh nga publiku në mesin e tre të nominuarve të tjerë, që ishin Tea, Efi dhe Armaldo, të tre këta konkurrentë shumë të fortë të këtij edicioni, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Për Bjordin, kjo nuk është hera e parë që bëhet banor i shtëpisë së “Vëllait të Madh” në Shqipëri.

Ai ka qenë pjesë e këtij spektakli edhe në një edicion tjetër të tij në vitin 2009, që nuk ishte edicion i VIP-ave. /Reporteri.net/.