Puthje e përqafime me këtë mashkull të famshëm, publikohet video e Ilda Bejlerit

Ilda Bejleri dhe mashkulli i famshëm i ekranit janë parë duke u puthur e përqafuar.


Joni Peçi e ka promovuar së fundmi kreacionin e tij më të ri, shkruan lajmi.net.

Pjesë e këtij kreacioni ishin emra të njohur të ekranit, disa kishin fatin t’i veshnin krijimet e tij ndërsa disa të tjerë kishin shkuar për ta mbështetur.

Ndër ta edhe mikja e tij, moderatorja Ilda Bejleri e cila e ka quajtur Jonin mik special dhe artist të mrekullueshëm.

Këtë e bëri pranë publikimit të një videoje në Instagram aty ku shihet duke u puthur e përqafuar me të.