Renee feston ditëlindjen, kështu e urojnë Nora e Roberti

Vajza e Norës dhe Robertit po feston sot ditëlindjen e katërt.


Renee Berisha, vajza e Nora Istrafit dhe Robert Berishës, po feston sot ditëlindjen.

Me këtë rast, të dy prindërit kanë postuar në profilin e tyre në Instagram nga një foto për të uruar vajzën e tyre të vetme bashkë.

Nora ka postuar një video të Renee-së ku shihet duke puthur një qenush, e me sa duket ato po kalojnë një ditë bashkë në ndonjë park apo kopsht zoologjik.

Ndërsa Roberti ka zgjedhur fotografi të vjetra të tij me Renee-në dhe një ku shihen familja bashkë, pasi ai edhe nuk po gjendet në Kosovë.