Reperi boshnjak, fans i Ledrit dhe Lumi B, poston foto me ta por ata e injorojnë

Reperi boshnjak Edo Maajka ka postuar një foto në instan e tij bashkë me Ledrin dhe Lumi B , i cili duket si një fans i tyre.


Edo Maajka ishtë në festivalin të cilin u mbajt të dielën në kryeqytet ‘Erdhlezeti’.Edo Maajka postoi fotografi me dyshen, por duket se Lumi dhe Ledri janë kursyer pasi ata nuk kanë postuar as edhe ndonjë ‘Instastory’ me të, madje as nuk e kanë bërë ‘Like’ foton e tij.