Rihanna nuk iu beson syve, publikon foton e vajzës 7-vjeçare – është identike si ajo

As Rihanna nuk mund të ju besoj syve sa shumë i ngjan modelja 7-vjeçare.


Rihanna ditë më parë kishte publikuar një fotografi të një vajze në llogarinë e saj në Instagram dhe ngjashmëria mes tyre është e ‘frikshme’, shkruan Daily Mail.

Duket se i ka bërë ‘hajr’ postimi i këngëtares pasi tani 7-vjeçarja Ala Skyy ka nënshkruar tani më kontratën e parë profesionale me një kompani ‘The Mane Choice’.

Ambasadorja 7-vjeçare ishte prezentë në Los Angeles këtë fundjavë ku bashkë me kompaninë prezantuan prodhimet e ‘bukurisë’ dhe shkrepi fotografi me fansat e saj.

 

View this post on Instagram

 

almost drop my phone. how?

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on