Rikthehet Rita Ora, jepen detaje për projektin që do lansojë pas një pauze

Rita do i kthehet normalitetit pas problemeve që i shkaktoi festa e ditëlindjes.


Këngëtarja do lansoj projektin e ri në fund të këtij muaji, transmeton lajmi.net.

Mediat e huaja kanë raportuar se projekti më i ri nga Rita, titullohet “Flame” i cili do lansohet me 29 janar.

“Flame” do jetë një këngë solo e realizuar nga 30 vjeçarja, pjesë e saj, sipas mediave rozë, do të jetë vokalisti i grupit “Bastille”, Dan Smith dhe kantautori MNEK.

MNEK-u po ashtu njihet si bashkëpunëtor me disa yje të muzikës, si Dua Lipa, Beyonce, Madonna dhe grupi “Little Mix”