Rita Ora dhuron performancë të çmendur në Gjermani

Rita Ora po e vazhdon turin e saj në Evropë.


Ylli kosovar me famë botërore ka peformuar së fundmi në Munich të Gjermanisë nga edhe ka shkëputur disa momente të koncertit, ku përveç që duket atraktive dhe me stil, ajo ka shkruar se e kanë pritur aq mirë gjermanët sa që çdo gjë i është dukur si në ëndërr.

Po ashtu artistja ka postuar pjesë nga nga koncerti në Zvicër.

Shikojeni se si publiku këndon me yllin tonë.