Rita Ora viziton këtë kopsht të fëmijëve

Këngëtarja e njohur Rita Ora ka qëndruar sot në periferi të Prishtinës.


Ajo vizituar fëmijët e një kopshti në fshatin Besi të kësaj Komune, shkruan Reporteri.net.

Vizita e Ritës në këtë kopsht fëmijësh, është në kuadër të qëndrimit të saj tre ditorë në Kosovë, si ambasadore nderi e Kosovës dhe UNICEF-it.

Edhe këtu ajo është shoqëruar gjatë gjithë kohës nga nëna e saj, Vera Sahatçiu. /Reporteri.net/.