Rita Ora merr vëmendje me pozat në ballkon derisa ndodhet në New York

Rita ka tërhequr vëmendje.


Këngëtarja kosovare me famë botërore nuk kaloi as kësaj radhe pa marrë vëmendjen e ndjekësve të saj në instagram.

Bukuroshja e famshme realizoi disa poza në ballkon veshur me një set të zi ku nga pjesa e barkut kishte material transparent.

Për pozat nuk duheshin shumë fjalë pasi që Rita përherë di të jetë e hatashme e të zgjojë kureshtje.

“Kjo kërkon një goditje në ballkon dhe më pas disa … përshëndetje NYC!”, shkr0i Rita sipër imazheve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RITA ORA (@ritaora)

Ndryshe kënga e saj e fundit është ajo me titull “Sea Side”