Rita Ora nuk i ndalon pozat atraktive gjatë shëtitjeve në natyrë

Rita duket në top formë.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, gjatë kësaj periudhe të pandemisë ka zgjedhur një vend malor për tu karantinuar me miqtë e saj, shkruan lajmi.net.

Kënga e atmosfera magjike dëgjoheshin deri te fqinjët të cilët më pas u detyruan edhe të ankoheshin.

Mirëpo pavarësisht kësaj, këngëtarja shqiptare duket se i ka shijuar këto ditë dhe këtë na e la të kuptohet nëpërmjet postimeve ku shfaqej në top formë.

E tillë duket edhe në foton e fundit të cilën e ka realizuar gjatë një shtëtitje në natyrë.

Rita duket atraktive dhe merr vëmendjen edhe me thjeshtësinë.

View this post on Instagram

W.A.L.K.S

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on