Rita Ora publikon foto të re nga pushimet, tregon linjat fantastike

Këngëtarja kosovare, Rita Ora, pas angazhimeve të shumta ajo ka nisur disa ditë pushimi dhe si destinacion të pushimeve të saj super luksoze ka zgjedhur Turqinë.


Rita ka publikuar së fundmi një foto me bikini ku vë në pah linjat e saj trupore, shkruan Reporteri.net.

28-vjeçarja do të fillojë sërish me turneun e koncerteve të muajit shtator, ndërsa po punon edhe në projekte të tjera. “New Look”. /Reporteri.net/.