Rita Ora shkëlqen në festivalin e filmit në Cannes

Rita Ora ka shkëlqyer në Festivalin e filmit në Cannes.


E veshur me një veshje fustan të bardhë ku shpalos dekoltenë Rita duket tejet e bukur si kurrë më parë, shkruan Reporteri.net.

Rita është për herë të parë në këtë festival dhe ka shfrytëzuar të bëj një foto-sesion, ku duket më bukur se kurrë.

Edhe fotot tregojnë se ajo ishte tejet e lumtur në pjesëmarrjen në këtë event.