Rita publikon foto provokuese, jep këshilla për jetën

Rita Ora ka postuar një foto tepër seksi sonte.


Këngëtarja kosovare është parë në Los Angeles të Kalifornisë ku si duket moti atje sonte ishte i nxehtë.

E këtë diel, Rita e ka shfrytëzuar për të marrë ca rreze në qytetin e yjeve në Amerikë.

 

View this post on Instagram

 

Enjoy your life. Please. Protect your heart and be proud of YOU.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

“Shijojeni jetën e juaj! Ju lutem, mbrojeni zemrën e juaj dhe jeni krenar me vetveten”, ka shkruar Rita.

Më 2020 Rita ka paralajmëruar disa koncerte por ende nuk dihet se kur do të lansojë këngë të re.