Rrnofshin paret e operacionet: Kështu dukej Franceska Jace përpara se të bëhej e famshme

Ajo gjithmonë komentohet për linjat e saj trupore që janë perfekte.


Flasim për Françeska Jaçe e cila është mjaft e përfolur në shtypin rozë, shkruan Reporteri.net

Çdo postim i saj në rrjetet sociale është më provokativ se tjetri. I tillë ishte edhe postimi i fundit, ku modelja sjell një foto provokuese, ku duket shumë joshëse.

Ndryshe, modelja nga Tirana është një nga emrat më të lakuar në mediave sa i përket operacioneve të shumta plastike. Edhe pse shpeshhherë e akuzuar nga ndjekësit e saj për një gjë të tillë, ajo gjithmonë ka pranuar se ka bërë ndërhyrje vetëm në hundë për shkak të një problemi shëdentësor.

Por, po të kthehemi pas në kohë, e të shohim fotografitë në kohën e spektaklit “Big Brother Albania” ku dhe u bë e njohur për publikun, shihet një ndryshime drastik i saj në fytyrë, por edhe tek gjoksi.

Reporteri.net