Ryva Kajtazi gatuan fli në mënyrë tradicionale

Këngëtarja kosovare edhe kur s’është aktive në muzikë arrin të marrë vëmendje me postimet që bën në rrjete sociale.


Fjala është për Ryva Kajtazin, këngëtarja e dashur nga publiku për zërin dhe stilin e saj, e cila kohët e fundit është mjaft akitve në Instagram, ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditshmëria.

Edhe ajo si pothuajse shumica e shqiptarëve e kalon vikendin duke përgatitur ushqim tradicional.

Ryva ka publikuar në Instastory se flinë, ushqimin e preferuar e pothuajse të gjithëve, e përgatit me saça, taman në mëyre tradicionale.

Epo vikendi kështu ka lezet.