Ryva Kajtazi shfaqet me plot elegancë e veshur me fustan të zi

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj në rrjete sociale.


Dhe, Ryva Kajtazi ka mahnitur me postimin e saj të fundit.

Reklamë

E veshur me një fustan glamuroz me ngjyrë të zezë, artistja shqiptare dukej për mrekulli.

Flokët e saj bionde i ka shndërruar në volum me stil të shumë viteve më parë derisa e ka përfunduar dukjen me makijazh dhe një palë take.

Kohëve të fundit, Kajtazi është përfolur për operacione plastike, por ajo vet e ka mohuar një gjë të tillë.