Sapo ka hyrë në “Përputhen”, konkurrenti nga Kosova kapet “mat” në momente intime me një vajzë

Emisioni “Për’Puthen”, tashmë ka filluar edicionin e tretë ku është bërë edhe prezantimi i djemve dhe vajzave që do të jenë pjesë e kastit.


Një ndër ata që ka spikatur me tepër është Edi, i cili ka lënë Zvicrën që të jetë pjesë e programit.

Ai qysh në episodat e parë nuk ka ngurruar që të flirtoje hapur me vajzat e të shpreh pëlqimet e tij.

Kryefjala ka publikuar video të Edit në një nga klubet e Tiranës, ku shihet duke u argëtuar nën shoqërinë e një vajzë.

Vajza është me kurriz dhe nuk shihet qartë nëse është ndonjëra nga konkurrentet, apo dikush tjetër por dyshja shihen shumë të afërt gati duke u puthur

A do ta penalizojë kjo Edin pasi që një gjë e tillë është e ndaluar nga program mbetët të shihet.