Sara Hoxha tregon barkun e rrumbullakosur në bikini, i jep bebes ‘për të pirë’

Blogerja dhe njëherësh e dashura e Ledri Vulës, Sara Hoxha, ka qenë mjaft e komentuar në faqet rozë.


Kjo, jo vetëm për shkak të postimeve të përditshme, por edhe për shtatzëninë e saj, të cilën e zbuluan kohëve të fundit.

Çifti i njohur ditë më parë kishin zbuluar edhe gjininë e foshnjës, ndërsa janë në pritje të një vajze.

Sidoqoftë, në një postim në rrjetin social Instagram, Sara është shfaqur atraktive e veshur në bikini, teksa në dorë mbante një pije.

Në po të njëjtin imazh, ajo ka theksuar barkun e saj të rrumbullakosur, ndërsa në një tjetër bënte sikur i jepte pije foshnjës së saj.

View this post on Instagram

Swipe for drinking baby bump 🤩

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

/Reporteri.net/