Seriali “Egjeli” rikthehet pas një pauze të shkurtër, fotoja e re do të ju shkrijë

“Egjeli” rikthehet shumë shpejt pas një pauze të shkurtër.


Prej shumë vitesh në skenë, seriali më i shikuar në vend “Egjeli” kthehet përsëri në kanalet e Gjirafës, kështu ka paralajmruar Vedat Bajrami, njëri prej aktorëve.

Është njëri prej serialeve më të shikura vendore, me aktorët më profesionist.

E mungesa e tij u vrejt shumë tek njerëzit, por ata menduan për fansat duke u rikthyer shumë shpejt.

Nga fotoja e postuar nga Vedati, shihet “Agja Sheq” dhe “Liki” i veshur si një femër, por ai në një fustan të kuq duket shumë qesharak, maaadje njërit prej fansave të tyre i kanë pëlqyer këmbët e “ Likit” duke komentuar “Faaar kamsh”

 

View this post on Instagram

 

Së shpejti me 6 maj Stupcat dhe gjirafa

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on