Shakira nuk i ndahet Piques, ia teston aftësitë fizike

Çifti i famshëm, Shakira dhe Gerard Pique duken më të lumtur se kurrë më parë.


Derisa kanë zbuluar se ndodhen në një vend bregdetar, ajo japin përshtypje se janë kaq të dhënë pas njëri- tjetrit.

 

View this post on Instagram

 

Soy un koala! I’m a koala! Shak

A post shared by Shakira (@shakira) on

Ndryshe, dyshja në fjalë janë prindër të dy fëmijëve pas të cilëve duket se janë shumë të përkushtuar.