Sherri i coronavirusit, Ronela nuk po ka çfarë të postojë në Instagram

Në mesin e shumë vendeve të botës edhe në Shqipëri ka arritur virusi vdekjeprurës, koronavirus.


Teksa të gjithë po apelojë për të ndër marr masa parandaluese, shumë artist kanë dërguar mesazhe publikisht duke bërë thirrje që të iu përmbahen rregullave dhe hapave mbrojtës.

Edhe këngëtarja e njohur Ronela Hajati kë publikuar një fotografi në Instagram duke publikuar një fotografi nga arkivat.

“Momenti qe duhet te rremosh neper foto te vjetra se te vetmet aktivitete për momentin jane filma,libra dhe ushqim pafund. Keni kujdes, qëndroni të shëndeshëm, qëndroni në shtëpi”, ka shkruar ajo sipër imazhit.

Kujtojmë që deri më tani ka shkuar në 23 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri./Reporteri/