Shkurte Fejza këndon në kanagjegjin e të bijës

Këngëtarja Shkurte Fejza të mërkurën mbrëma ka pasur një natë të veçantë. Arsyeja është se vajza e saj Gresa Behluli i ka dhënë fund beqarisë, trasnmeton Reporteri.net.


Me këtë rast ato kanë promovuar edhe duetin e tyre mes me temën e martesës.

Në kanagjegj përveç familjarëve kanë qenë të ftuara edhe shumë miq të Shkurte Fejzës e Gresa Behlulit. /Reporteri.net/.

 

View this post on Instagram

 

Me rastin e kanagjeqit se Greses @shkurte.fejza dhe @gressabehluli promovojne duetin mes tyre me temen e marteses!

A post shared by Artistët Shqiptarë ???? (@artistet_shqiptare) on