Shkurte Gashi tani në çdo dasmë bashkë me burrin e saj

Shkurte Gashit i ka ndryshuar jeta.


Para një viti ajo u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzoi me emrin Mal.

Reklamë

Por pavarësisht kureshtjes, ajo arriti që ta mbajë të fshehtë shtatzëninë e saj, e njëlloj veproi edhe pas lindjes.

Derisa para pak ditësh ajo ishte e ftuar në emisionin “Nin”, meqë rast zbuloi detaje nga jeta e saj e re familjare bashkë me Albertin dhe djalin.

Ndërkohë që ka filluar sezoni i dasmave këngëtarja po është mjaft e angazhuar e krahas saj nuk po mungon as bashkëshorti i cili po e shoqëron në çdo dasmë e mbrëmje muzikore.

Përndryshe, kënga e fundit e këngëtares është bashkëpunim me Brunon me titull “Jetën tënde”.