Si duket sot vajza e Eminem?

Marshall Mathers ose i njohur në të gjithë botën si Eminem është një nga këngëtarët që ka shitur më shumë albume në të gjithë botën, duke u konsideruar si mbret i rap-it.


Hailie është pika e dobët e mbretit të rap-it, ajo ka qenë poashtu edhe muza e këngëve të tij, të cilës i ka kushtuar më shumë se 20 këngë.

Eminiem ka 3 fëmijë, por vetëm Hailie është vajza e tij biologjike. Ajo nga një vogëlushe siç e njihnim në këngë, është kthyer në një zonjushë mjaft simpatike.

Hailie ka plot 1.4 milion ndjekës në Instagram dhe sëfundmi ajo ka postuar disa foto me bikini në Hawaii. Ajo u diplomua vitin e shkuar për psikologji dhe vazhdon të mbajë lidhje të forta me të atin.