Si e quan Arbana Osmani kolegen e saj Xhemi Shehun?

Dy moderatoret e njohura, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, prej vitesh ruajnë një miqësi të rrallë. Pavarësisht se të dyja janë të angazhuara me punë në emisionet e tyre, sigurisht që gjatë javës gjejnë edhe kohë për të kaluar disa momente të këndshme së bashku.


Në një postim në Instagram të dyja duken se po e shijonin ditën, kurse Arbana e ka vënë një mbishkrim të fotos ku e quan “dembele” kolegen dhe miken e saj Xhemin.

“Një ditë ecjeje me këtë dembelen”, shkruan Arbana.