Tayna e sukseshme jo veç në muzikë por edhe në mësime, diplomon në këtë drejtim të veçantë

Rep artistja më e famshme në trojet shqiptare, Tayna ka treguar një lajm tejet të rëndësishëm për jetën e saj.


Ajo ka postuar një foto ku shihet me rroba të diplomimit.

“Krenare dhe momente të lumtura”, ka shkruar Tayna në Instagram, shkruan Reporteri.net.

Ajo ka treguar se ka diplomuar në drejtimin “Shkenca Kompjuterike”.

Kujtojmë se projekti më iu ri i saj muzikor është “Caliente”. /Reporteri.net/.

 

View this post on Instagram

 

Proud and happy moments??‍? #cse

A post shared by Tayna (@tayna) on