Tayna frymëzohet nga festat e fundvitit, vishet rroba si të ‘babadimrit’

Rep-artisja e njohur, Tayna, është njëra ndër më të komentuarat ndonjëherë.


Pothuajse çdo lëvizje e saj merr vëmendje të madhe, sikur në jetën personale e po ashtu edhe në karrierën profesionale.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja është shfaqur më ndryshe se herëve të tjera.

Duket se ajo është frymëzuar nga festat e fundvitit, duke zgjedhur kostumin e ‘babadimrit’.

Sigurisht që garderoba ishte më e ekspozuar, duke i vënë në pah linjat e formësuara trupore, shkruan telegrafi.

Flokët dhe makijazhin e kishte mjaft në nivel, duke e perfeksionuar edhe më shumë paraqitjen e saj.

Ndërkohë, “Qe Qe” është projekti i fundit nga reperja, që u pëlqye në masë të madhe.